Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: KA-A 10 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení ECEA1CKS100, Průchozí otvor
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
5mm
Polarita
Polar
Länge
5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
1.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
KA-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada KS
Elektrolytické kondenzátory Panasonic KS typu A nabízejí nízkoprofilové řešení o výšce pouze 5 mm. Tyto radiální kondenzátory mají výdrž 1000 hodin při +85 °C.
Malý profil
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
5mm
Polarita
Polar
Länge
5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
1.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
KA-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada KS