Kondenzátor, řada: FC Radial 120 μF ±20 % 450mΩ 6.3 V dc Radiální vedení EEAFC0J121, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Skladové číslo RS: 572-041Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEAFC0J121
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
7mm
Polarita
Polar
Länge
7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
450mΩ
Řada
FC Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF
Certifikát AEC-Q200
Typ s radiálním vodičem
Nízká hodnota ESR
Kompaktní rozměry
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Špecifikácie
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
7mm
Polarita
Polar
Länge
7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
450mΩ
Řada
FC Radial
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada fc 120μF - 270μF