Kondenzátor, řada: GA 10 μF ±20 % 25 V dc Radiální vedení EEAGA1E100, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 103-5609Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEAGA1E100
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
7mm
Polarita
Polar
Länge
7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
GA
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada GA
Elektrolytické kondenzátory Panasonic řady GA typu A mají vynikající odolnost.
Výška 7 mm
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
7mm
Polarita
Polar
Länge
7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
GA
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada GA
Výška 7 mm