Kondenzátor, řada: S 1 μF 20 % Pájecí 50 V dc, Povrchová montáž EEE1HA010SR AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 536-9922Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEE1HA010SR
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Construction
Cylindrical Can
Balení
Tape
Polarita
Polar
Height
2mm
Länge
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Řada
S
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
10mA
Leakage Current
3μA
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Vs Series (série vs)
Elektrolytické kondenzátory Panasonic řady S mají odolnost 2 000 hodin při +85 °C.
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Vs smt Al electro cap,1uF 50V 85deg
P.O.A.Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Construction
Cylindrical Can
Balení
Tape
Polarita
Polar
Height
2mm
Länge
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Řada
S
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
10mA
Leakage Current
3μA
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Vs Series (série vs)
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace