Kondenzátor, řada: FC SMD 22 μF 25 V dc EEEFC1E220P Panasonic
Skladové číslo RS: 537-0203Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFC1E220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Napětí
25 V dc
Height
2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
6.3 mm
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Ripple Current
140mA
Leakage Current
3μA
Řada
FC SMD
Podrobnosti o výrobku
Řada FC (nízká ESR)
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Poloviční impedance série HA od Panasonic
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Kompatibilita s pájením bez kabelů
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
VFC smt Al electro cap,22uF 25V 105deg
P.O.A.Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Vyberte typ balenia
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Napětí
25 V dc
Height
2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
6.3 mm
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Ripple Current
140mA
Leakage Current
3μA
Řada
FC SMD
Podrobnosti o výrobku
Řada FC (nízká ESR)
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace