Kondenzátor, řada: FC SMD 22 μF 20 % Pájecí 35 V dc, Povrchová montáž D EEEFC1V220P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 537-0360PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFC1V220P
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape
Height
2mm
Polarita
Polar
Länge
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA
Leakage Current
7.7μA
Řada
FC SMD
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Řada FC (nízká ESR)
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Poloviční impedance série HA od Panasonic
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Kompatibilita s pájením bez kabelů
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape
Height
2mm
Polarita
Polar
Länge
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA