Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FK 220 μF 20 % Pájecí 6.3 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFK0J221P AEC-Q200
Skladové číslo RS: 708-3302PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK0J221P
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
• Nízká hodnota ESR
• Vysoká spolehlivost
• Vysoký zvlněný proud
• Nízká impedance
• Dlouhá životnost
• Povrchová montáž
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%