Kondenzátor, řada: FK SMD 470 μF 20 % Pájecí 160mΩ 6.3 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFK0J471AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 565-724Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK0J471AP
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FK SMD
Podrobnosti o výrobku
Řada s vysokým průtokem vzduchu pro měření teploty FK
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Kompaktní rozměry
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ