Kondenzátor, řada: FK SMD 330 μF 20 % Pájecí 10 V dc, Povrchová montáž EEEFK1A331P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 249-1264Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1A331P
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Balení
Tape
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.19%
Krajina pôvodu
Japan
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Balení
Tape
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.19%