Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FK 220 μF 20 % Pájecí 260mΩ 16 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFK1C221P
Skladové číslo RS: 537-0455PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1C221P
Capacitance
220μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Balení
Carrier Tape
Height
6.2mm
Länge
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
260mΩ
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Capacitance
220μF
Product Type
Balení
Carrier Tape
Height
6.2mm
Länge
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
260mΩ
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%