Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FK 220 μF 20 % Pájecí 160mΩ 25 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFK1E221P
Skladové číslo RS: 537-0506PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1E221P
Capacitance
220μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
55μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
220μF
Product Type
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
55μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%