Kondenzátor, řada: FK SMD 68 μF 20 % Pájecí 25 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFK1E680P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3419Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1E680P
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
• Nízká hodnota ESR
• Vysoká spolehlivost
• Vysoký zvlněný proud
• Nízká impedance
• Dlouhá životnost
• Povrchová montáž
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%