Kondenzátor, řada: FK SMD 68 μF 20 % Pájecí 25 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFK1E680P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3419PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1E680P
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%