Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FK 47 μF 20 % Pájecí 50 V dc, Povrchová montáž 900 EEEFK1H470XP AEC-Q200
Skladové číslo RS: 708-3532PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1H470XP
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarita
Polar
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
• Nízká hodnota ESR
• Vysoká spolehlivost
• Vysoký zvlněný proud
• Nízká impedance
• Dlouhá životnost
• Povrchová montáž
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Product Type
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarita
Polar
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%