Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FK 100 μF 20 % Pájecí 63 V dc, Povrchová montáž G EEEFK1J101P AEC-Q200
Capacitance
100μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Balení
Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
400mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Ztrátový činitel
200%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Balení
Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
400mA
Leakage Current
3μA
Řada
FK
Ztrátový činitel
200%