Kondenzátor, řada: FK SMD 1000 μF 20 % Pájecí 35mΩ 35 V dc, Povrchová montáž 0125 EEEFK1V102AM AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3923PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1V102AM
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
16.5mm
Länge
3.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.8A
Ekvivalentní sériový odpor ESR
35mΩ
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.12%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada s vysokým průtokem vzduchu pro měření teploty FK
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Kompaktní rozměry
Nízká hodnota ESR
Vysoká spolehlivost
Vysoký zvlněný proud
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
16.5mm
Länge
3.5mm
Package/Case
0125
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.8A
Ekvivalentní sériový odpor ESR
35mΩ
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.12%