Kondenzátor, řada: FK SMD 150 μF 20 % Pájecí 160mΩ 35 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFK1V151P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3478PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1V151P
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.12%
Podrobnosti o výrobku
Řada FK
Charakteristiky produktu:
Aplikace:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FK SMD
Ztrátový činitel
0.12%