Kondenzátor, řada: FK SMD 680 μF 20 % Pájecí 60mΩ 35 V dc, Povrchová montáž 200 EEEFK1V681AQ AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 708-3917Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFK1V681AQ
Product Type
Capacitor
Capacitance
680μF
Balení
Carrier Tape
Height
13.5mm
Länge
15mm
Package/Case
200
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
60mΩ
Řada
FK SMD
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.1A
Ztrátový činitel
0.12%
Podrobnosti o výrobku
Řada s vysokým průtokem vzduchu pro měření teploty FK
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Kompaktní rozměry
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Product Type
Capacitor
Capacitance
680μF
Balení
Carrier Tape
Height
13.5mm
Länge
15mm
Package/Case
200
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
60mΩ
Řada
FK SMD
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.1A
Ztrátový činitel
0.12%