Kondenzátor, řada: FKS 120 μF 20 % Pájecí 0.34Ω 35 V dc, Povrchová montáž EEEFKV121XSP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 106-2871Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFKV121XSP
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Balení
Tape
Height
7.8mm
Länge
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
280mA
Leakage Current
42μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.34Ω
Řada
FKS
Ztrátový činitel
0.12%
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada FKS s vysokým průtokem teploty
Charakteristiky
Vhodné pro vysokoteplotní bezolovnaté pájení
Certifikát AEC-Q200
Nízká hodnota ESR
Advanced foallow technology
Ohleduplné k životnímu prostředí
Informace o možnostech využití produktu
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Balení
Tape
Height
7.8mm
Länge
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
280mA
Leakage Current
42μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.34Ω
Řada
FKS
Ztrátový činitel
0.12%