Kondenzátor, řada: FN-V 680 μF 20 % Pájecí 0.16Ω 16 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFN1C681UP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 204-3386Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFN1C681UP
Capacitance
680μF
Balení
Carrier Tape
Height
10mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
105°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.16Ω
Řada
FN-V
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.16%
Krajina pôvodu
Malaysia
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
680μF
Balení
Carrier Tape
Height
10mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
105°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.16Ω
Řada
FN-V
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.16%