Kondenzátor, řada: FK 47 μF 20 % 1300mΩ 80 V dc, Povrchová montáž EEEFN1K470UL AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 262-4959Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFN1K470UL
Capacitance
47μF
Balení
Tape
Height
2mm
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
130mA
Leakage Current
37.6μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
1300mΩ
Řada
FK
Ztrátový činitel
0.08%
Krajina pôvodu
Malaysia
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaPáska
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Balení
Tape
Height
2mm
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
130mA
Leakage Current
37.6μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
1300mΩ
Řada
FK
Ztrátový činitel
0.08%