Kondenzátor, řada: FP SMD 220 μF 20 % Pájecí 260mΩ 6.3 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFP0J221AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-626Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFP0J221AP
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
260mΩ
Řada
FP SMD
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Řada FP
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Dlouhá životnost
Vysoká spolehlivost
Vysoký zvlněný proud
Nízká impedance
Povrchová montáž
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
260mΩ