Kondenzátor, řada: FP SMD 470 μF 20 % Pájecí 80mΩ 6.3 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFP0J471AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-537Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFP0J471AP
Capacitance
470μF
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
80mΩ
Aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
470μF
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
80mΩ