Kondenzátor, řada: FP SMD 220 μF 20 % Pájecí 80mΩ 25 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFP1E221AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-521PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFP1E221AP
Capacitance
220μF
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
80mΩ
Aplikace
P.O.A.
Each (Supplied as a Tape) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Capacitance
220μF
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
80mΩ