Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FP 100 μF 20 % Pájecí 160mΩ 25 V dc, Povrchová montáž 900 EEEFPE101XAP
Skladové číslo RS: 568-799Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFPE101XAP
Capacitance
100μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Height
7.7mm
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FP
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%
Krajina pôvodu
Malaysia
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Height
7.7mm
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FP
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
200%