Kondenzátor, řada: FP SMD 100 μF 20 % Pájecí 360mΩ 6.3 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFPJ101UAR AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-874Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFPJ101UAR
Capacitance
100μF
Height
5.8mm
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ
Aplikace
Vyberte typ balenia
Capacitance
100μF
Height
5.8mm
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ