Kondenzátor, řada: FP SMD 100 μF 20 % Pájecí 360mΩ 6.3 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFPJ101UAR AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-874PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFPJ101UAR
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ
Řada
FP SMD
Automotive Standard
Ne
Podrobnosti o výrobku
Řada FP
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Dlouhá životnost
Vysoká spolehlivost
Vysoký zvlněný proud
Nízká impedance
Povrchová montáž
Aplikace
P.O.A.
Each (Supplied as a Tape) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Polarita
Polar
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ