Kondenzátor, řada: FT SMD 150 μF 20 % Pájecí 360mΩ 10 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEFT1A151AR AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 747-2465PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFT1A151AR
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
5.8mm
Länge
6.5mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ
Řada
FT SMD
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
15μA
Ztrátový činitel
0.19%
Podrobnosti o výrobku
Řada s vysokým průtokem vzduchu pro měření teploty v okruhu stop
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Kompaktní rozměry
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Vysoký zvlněný proud
Povrchová montáž
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Polarita
Polar
Height
5.8mm
Länge
6.5mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-10°C
Termination Type
Solder
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Ekvivalentní sériový odpor ESR
360mΩ
Řada
FT SMD
Automotive Standard
Ne
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
15μA
Ztrátový činitel
0.19%