Kondenzátor, řada: FT SMD 330 μF 20 % Pájecí 0.12Ω 50 V dc, Povrchová montáž 500 EEEFT1H331GP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 133-2792PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFT1H331GP
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Height
12mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Řada
FT SMD
Tolerance ±
20%
Ripple Current
900mA
Leakage Current
0μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.12Ω
Ztrátový činitel
0.1%
Krajina pôvodu
Japan
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Height
12mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Řada
FT SMD
Tolerance ±
20%
Ripple Current
900mA
Leakage Current
0μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.12Ω
Ztrátový činitel
0.1%