Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: FT 220 μF 20 % Pájecí 160mΩ 25 V dc, Povrchová montáž 900 EEEFTE221XAP
Skladové číslo RS: 729-6258PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEFTE221XAP
Capacitance
220μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Height
7.7mm
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
55μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FT 2735.520
Ztrátový činitel
200%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Height
7.7mm
Länge
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
55μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
160mΩ
Řada
FT 2735.520
Ztrátový činitel
200%