Kondenzátor, řada: HA SMD 22 μF 20 % Pájecí 25 V dc, Povrchová montáž EEEHA1E220P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 537-0691Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEHA1E220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Balení
Tape
Height
2mm
Länge
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Řada
HA SMD
Ripple Current
55mA
Podrobnosti o výrobku
Řada HB
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Některé kondenzátory v tomto rozsahu odolávají vysokým teplotám
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
SMD elec cap 22uF 25V
P.O.A.Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
SMD elec cap 22uF 25V
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Balení
Tape
Height
2mm
Länge
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Řada
HA SMD
Ripple Current
55mA
Podrobnosti o výrobku
Řada HB
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
SMD elec cap 22uF 25V