Kondenzátor, řada: HA SMD 220 μF 20 % Pájecí 35 V dc EEEHA1V221UP AEC-Q200 Panasonic
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Napětí
35 V dc
Balení
Tape & Reel
Height
10.2mm
Polarita
Polar
Länge
10mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
8 mm
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
170mA
Leakage Current
77μA
Řada
HA SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Podrobnosti o výrobku
Řada ha
Elektrolytické kondenzátory řady Panasonic HA typu V poskytují výdrž 1000 hodin při +105 °C.
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Kompaktní rozměry
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Napětí
35 V dc
Balení
Tape & Reel
Height
10.2mm
Polarita
Polar
Länge
10mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
8 mm
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
170mA
Leakage Current
77μA
Řada
HA SMD
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.14%
Podrobnosti o výrobku
Řada ha