Kondenzátor, řada: HC SMD 220 μF 20 % Pájecí 6.3 V dc, Povrchová montáž 900 EEEHC0J221XP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 727-0859PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEHC0J221XP
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarita
Polar
Länge
7.8mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
101mA
Řada
HC SMD
Automotive Standard
Ne
Leakage Current
3μA
Ztrátový činitel
0.3%
Krajina pôvodu
Japan
Podrobnosti o výrobku
Řada HC
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Vysoký zvlněný proud
Vysoká spolehlivost
Nízká impedance
Dlouhá životnost
Povrchová montáž
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarita
Polar
Länge
7.8mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
101mA
Řada
HC SMD
Automotive Standard
Ne
Leakage Current
3μA
Ztrátový činitel
0.3%