Kondenzátor, řada: HC SMD 10 μF 20 % Pájecí 16 V dc, Povrchová montáž 2000 EEEHC1C100R AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
10μF
Height
5.8mm
Länge
5.5mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Ripple Current
28mA
Tolerance ±
20%
Ztrátový činitel
0.2%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Capacitance
10μF
Height
5.8mm
Länge
5.5mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Ripple Current
28mA
Tolerance ±
20%
Ztrátový činitel
0.2%