Kondenzátor, řada: HC SMD 22 μF 20 % Pájecí 35 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEHC1V220P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 727-0919PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEHC1V220P
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
55mA
Ztrátový činitel
0.14%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Height
5.8mm
Länge
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
55mA
Ztrátový činitel
0.14%