Kondenzátor, řada: HD SMD 33 μF 20 % Pájecí 4Ω 25 V dc, Povrchová montáž 1000 EEEHD1E330AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 569-158Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEHD1E330AP
Capacitance
33μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
55mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
Řada
HD SMD
Podrobnosti o výrobku
Řada HD
Elektrolytické kondenzátory řady Panasonic HD typu V poskytují odolnost 5 000 hodin při +105 °C. Čísla dílů mezi 6,3 V a 35 V s indexem "A" jsou schopna odolat vysokým teplotám bez olova.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
33μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
5.8mm
Länge
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
55mA
Leakage Current
3μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
Řada
HD SMD
Podrobnosti o výrobku
Řada HD