Kondenzátor, řada: HD SMD 47 μF 20 % Pájecí 50 V dc, Povrchová montáž EEEHD1H470P AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 727-0815Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEEHD1H470P
Capacitance
47μF
Balení
Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
94mA
Leakage Current
3μA
Řada
HD SMD
Automotive Standard
Ne
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada HD
Elektrolytické kondenzátory řady Panasonic HD typu V poskytují odolnost 5 000 hodin při +105 °C. Čísla dílů mezi 6,3 V a 35 V s indexem "A" jsou schopna odolat vysokým teplotám bez olova.
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Balení
Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
5000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
94mA
Leakage Current
3μA
Řada
HD SMD
Automotive Standard
Ne
Krajina pôvodu
Malaysia
Podrobnosti o výrobku
Řada HD