Kondenzátor, řada: TG 33 μF 20 % Pájecí 1.6Ω 50 V dc, Povrchová montáž 1000 EEETG1H330UP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-739Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEETG1H330UP
Capacitance
33μF
Balení
Carrier Tape
Height
6.2mm
Länge
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
80mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
1.6Ω
Řada
TG
Podrobnosti o výrobku
Hliníkové elektrolytické kondenzátory řady TG
Charakteristiky a výhody:
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Nízký ESR (nízká teplota)
Povrchová montáž
Velký odpor při teplotě
Aplikace
SMT 125°C
Vyberte typ balenia
Capacitance
33μF
Balení
Carrier Tape
Height
6.2mm
Länge
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
80mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
1.6Ω
Řada
TG
Podrobnosti o výrobku
Charakteristiky a výhody:
Nízký ESR (nízká teplota)
Povrchová montáž
Velký odpor při teplotě
Aplikace
SMT 125°C