Kondenzátor, řada: TG 100 μF 20 % Pájecí 500mΩ 35 V dc, Povrchová montáž 500 EEETG1V101UP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 568-581Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEETG1V101UP
Capacitance
100μF
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
500mΩ
Řada
TG
Podrobnosti o výrobku
Hliníkové elektrolytické kondenzátory řady TG
Charakteristiky a výhody:
AEC-Q200 kvalifikované (platí některé odchylky)
Nízký ESR (nízká teplota)
Povrchová montáž
Velký odpor při teplotě
Aplikace
SMT 125°C
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
500mΩ
Řada
TG
Podrobnosti o výrobku
Charakteristiky a výhody:
Nízký ESR (nízká teplota)
Povrchová montáž
Velký odpor při teplotě
Aplikace
SMT 125°C