Kondenzátor, řada: TP-V 220 μF 20 % Pájecí 200mΩ 16 V dc, Povrchová montáž 500 EEETP1C221AP AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 726-9821PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEETP1C221AP
Capacitance
220μF
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
3000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
270mA
Leakage Current
35.2μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
200mΩ
Řada
TP-V
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.23%
Podrobnosti o výrobku
TP - řada s vysokým průtokem teploty
Aplikace
SMT 125°C
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Balení
Carrier Tape
Height
10.2mm
Länge
10mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Lifetime
3000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
270mA
Leakage Current
35.2μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
200mΩ
Řada
TP-V
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.23%
Podrobnosti o výrobku
Aplikace
SMT 125°C