Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: TX 330 μF ±20 % 9mΩ EEFTX0E331RE 2.5 V dc, Povrch Panasonic
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Construction
Polymerový hliníkový elektrolytický
Mount Type
Surface
Height
1.9mm
Polarita
Positive
Länge
7.3mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
135°C
Lifetime
5500 h
Normy/schválení
RoHS
Ripple Current
6.3A
Leakage Current
0.1μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
9mΩ
Automotive Standard
No
Řada
TX
Ztrátový činitel
0.1%
Krajina pôvodu
Japan
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Construction
Mount Type
Surface
Height
1.9mm
Polarita
Positive
Länge
7.3mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
135°C
Lifetime
5500 h
Normy/schválení
RoHS
Ripple Current
6.3A
Leakage Current
0.1μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
9mΩ
Automotive Standard
No
Řada
TX
Ztrátový činitel
0.1%