Kondenzátor, řada: ED RADIAL 100 μF ±20 % 160 V dc Radiální vedení EEUED2C101, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
970μA
Tolerance
±20 %
Řada
ED RADIAL
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED
Nízkoprofilové doplňky jsou k dispozici ve výšce 20 mm
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
970μA
Tolerance
±20 %
Řada
ED RADIAL
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED