Kondenzátor, řada: ED RADIAL 15 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUED2G150, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Capacitance
15μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
370μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED
Nízkoprofilové doplňky jsou k dispozici ve výšce 20 mm
Aplikace
Vyberte typ balenia
Capacitance
15μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
370μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED