Kondenzátor, řada: ED RADIAL 22 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUED2G220, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
538μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED
Nízkoprofilové doplňky jsou k dispozici ve výšce 20 mm
Aplikace
Vyberte typ balenia
Capacitance
22μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
538μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED