Kondenzátor, řada: ED RADIAL 47 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUED2G470, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
47μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.1mA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED
Nízkoprofilové doplňky jsou k dispozici ve výšce 20 mm
Aplikace
Vyberte typ balenia
Capacitance
47μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.1mA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada ED