Kondenzátor, řada: EE RADIAL 150 μF ±20 % 160 V dc Radiální vedení EEUEE2C151, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Termination Type
Radial Lead
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada EE
Vysoký zvlněný proud
Vynikající odolnost
Nízká impedance
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
150μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Termination Type
Radial Lead
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%