Kondenzátor, řada: EE - A 82 μF ±20 % 200 V dc Radiální vedení EEUEE2D820S, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 699-7449Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUEE2D820S
Capacitance
82μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
994μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE - A
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Capacitance
82μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
994μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE - A
Ztrátový činitel
8%