Kondenzátor, řada: EE RADIAL 100 μF ±20 % 250 V dc Radiální vedení EEUEE2E101, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
31.5mm
Länge
31.5mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
31.5mm
Länge
31.5mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%