Kondenzátor, řada: EE RADIAL 100 μF ±20 % 250 V dc Radiální vedení EEUEE2E101S, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 699-7480Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: EEUEE2E101S
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.5mA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%