Kondenzátor, řada: EE RADIAL 10 μF ±20 % 400 V dc Radiální vedení EEUEE2G100, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200
Capacitance
10μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
8000 h
Leakage Current
250μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Capacitance
10μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
8000 h
Leakage Current
250μA
Tolerance
±20 %
Řada
EE RADIAL
Ztrátový činitel
8%